SORU SOR

BİLGİ DANIŞMA HATTI: 0(224) 451 6551

Bursa Psikolog / Bursa Psikologları

Bursa Psikolog / Bursa Psikologları
Son Güncelleme: 23.08.2013 , Okunma: 3583
Bursa Empati Psikolojik Danışmanlık ve Aile Terapisi Merkezi’nde bireysel, aile ve evlilik ve çocuk, ergen psikolojik danışmanlığı yapılmaktadır. Bireysel psikoterapi, çocuk davranış problemlerinde, ergen psikolojisi, yetişkin psikolojisi konusunda hizmet verilmektedir. Kurumumuz bursada uzman psikolog ve Uzman Psikolojik danışmanlar ile hizmet vermektedir.

Bursa Çocuk Psikolojisi / çocuk psikoloğu

Çocuk psikolojisinde sıklıkla rastlanan sorunlardan uyku sorunu, yemek yememe, hırsızlık, yalan söyleme, kardeş kıskançlığı,  alt ıslatma (enürezis nokturna ) tırnak yeme, dikkat eksikliği, yalnız uyuyamama, tırnak yeme, parmak emme, arkadaş sorunları,  boşanma ve çocuklar üzerindeki etkisi, yalnızlık korkusu, karanlık korkusu, böcek vs hayvanların korkusu, okul uyumsuzluğu ve diğer çocuk davranış sorunları konusunda çocuk psikoloğu kadromuz ile çocuk psikolojisi konusunda psikolojik destek sağlamaktayız. bursada Psikologlar ve Uzman psikolojik Danışmanlarla danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Bursa psikolog ve empati Psikolojik danışmanlık merkezinde çocuk ve ergenler ile yetişkin psikolojik danışmanlığı yapılmaktadır.

Çocukların gelişim dönemlerini bilmek onları anlamak önemlidir. Anne baba tutumları çocukların yaşabilecekleri psikolojik sorunlarda önemlidir. Anne babaların kendi beklenti ve istekleri doğrultusunda çocuk yetiştirmeleri çocukların özerklik ve bağımsız kişilik geliştirmelerini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Aile sisteminin bir parçası olan çocuklar,  ailede olup biten tüm olumsuzluklardan etkilenebileceği gibi; çocukların psikolojisinde yaşanan sorunlar da aileleri olumsuz etkileyebilmektedir. Bursadaki çocuk psikologları ile çocuk psikolojisi konusunda psikolojik yardım alabilirsiniz.

Bursa Evlilik Danışmanlığı / bursa evlilik terapisi 

Evli çiftlerin, evliliklerinde yaşadıkları sorunlar evlilik terapisinin gündemini oluşturur. Her evliliğin kendine özgü sorunları olabilmektedir. Evliliklerde yaşanan sorunlar ve evliliğin sağlıklı ilerlemesinin önündeki diğer engeler konusunda evlilik terapisti eşliğinde yürütülür. Bursada evlilik terapisi /evlilik danışmanlığı hizmeti almayı düşünen çiftler bursa psikolog, psikolojik danışmanlık ve Empati aile danışmanlığı merkezinde psikolojik yardım alabilirsiniz. Bursa psikologları ve empati Psikolojik danışmanlık merkezinde evlilik terapisi, evlilik terapisti eşliğinde yürütülmektedir.

Bursa Bireysel Psikoterapi / bursa psikoterapi

Bireysel olarak yaşadığınız sorunlarda Bursa psikolog ve empati Psikolojik danışmanlık merkezinde psikolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Kaygı ve korkularda, depresif ruh halinden endişe panik halinden uyuyamamaya, özgüvensizlik ya da yalnızlık, ölüm ve travma durumlarına, ilişkinizde yaşadığınız çatışmalara değin birçok alanda bireysel psikoterapi alabilirsiniz. Bursa psikolog ve empati Psikolojik danışmanlık merkezi bursada bulunmaktadır. Bireysel psikolojik danışmanlık hizmetini empati psikolojik danışmanlık ve aile terapisi merkezinde uzman psikologlar ve uzman psikolojik danışmanlar dan “  alabilirsiniz. 

Diğer Çocuk Psikolojisi Makaleleri

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Çocuk Psikolojisi, Çocuk Psikoloğu. Site: 3 Ünlem Tasarım